8+1 dôvodov byť E-ženou

8+1 dôvodov byť E-ženou

8+1 dôvodov byť E-ženou
Adela Jasenovcová

Na jednom stretnutí inšpiratívnych matiek a detí sa ma jedna mamina pýta: „Prečo si sa rozhodla stať sa členkou?“

Neviem v tej sekunde odpovedať obšírnejšie: „Lebo mi je s nimi dobre.“

Keďže tých dôvodov je viac, ibaže mi napadajú neskôr, sadám za počítač.

Možno sa rozhodneš sa s nami skamarátiť. Hm. Tak dobre. Ešte aj ďalšie dôvody. Napríklad:

1. Zviditeľníš sa

Máš čo ponúknuť? Hovorí sa, že akákoľvek reklama je fajn. Ibaže dobré self-promo a marketing by mal byť trefne cielený a zmysluplný. Na webe OZ E-žien dostaneš priestor formou webvizitky a profilovky sa odprezentovať. Príklad, takto vyzerá moja webvizitka.

Tiež sa môžeš zapojiť do klubov, ktorých členky združujú podobné záujmy, ako sú tie tvoje. Ženy sa vzájomne podporujú v ideách, plánoch aj v ich samotnej realizácii. Cieľom nie je súťaž, ale spolupráca.

2. Nové priateľstvá, nielen kontakty

Na prvé inšpiratívne stretnutie som prišla síce neskoro, ale predsa. Nasala som atmosféru, ktorá vybíjala okná miestnosti. Svojimi tykadlami som spoľahlivo identifikovala spriaznené duše, hoci som ich nikdy predtým nevidela. Sila komunity spôsobila, že som si okamžite našla tie svoje obľúbené ženy. Pretože kontakty sa síce hodia vždy, no nie sú to podstatné.

Po novom sa to volá networking. Priznám sa, že prepájanie a spolupráca ma bavia zo všetkého najviac. Možností na vzájomné prepojenie je nekonečné množstvo. Spoznáš ľudí, s ktorými sa dopĺňaš či už osobnosťou alebo biznisom, prípadne ich kombináciou.

3. Dozvieš sa veľa nového

Inštitút vzdelávania E-žien zahŕňa tematické semináre, workshopy, školenia, konferencie, na ktoré máš ako členka vždy výraznú zľavu. Rozširuješ si tak svoje znalosti a získané vedomosti môžeš potom uplatniť vo svojom profesionálnom, aj osobnom živote. Zmysluplne tráviš čas a investuješ predovšetkým do seba.

4. Začneš podnikať

Chceš-nechceš, ale začneš. Nájdeš toľko inšpirácie, že sa nebudeš vedieť rozhodnúť, do čoho sa prv pustiť. V hlave máš určite niekoľko nezrealizovaných biznis plánov, aj v tom ti ochotne poradí Gabi Revická, ktorá to celé vymyslela a riadi. A pokiaľ by si sa stále nevedela zorientovať, môžeš si za zvýhodnenú cenu dohodnúť individuálny koučing.

5. Naštartuješ sa

Ak ti chýbala energia, sebavedomie, prípadne čokoľvek potrebné na nakopnutie seba alebo podnikania, tieto ženy ťa namotivujú tak, že budeš môcť rozdávať čo len chceš. Ideálne svoje skúsenosti a talent ďalej medzi ľudí a prosperovať práve vďaka tomu, aká si. Pretože si dokonalá, ale potrebuje o tom vedieť aj zvyšok sveta.

6. Získaš zľavy na všeličo

Od individuálnych raňajok až po prenájom priestorov zmluvných partnerov, ako aj zľavy pri tvorbe webstránok, či e-shopu. Medzi E-ženami tiež fungujú väzby, čím získavaš opäť ďalšie bonusy. Dokonca môžeš ponúknuť zľavy na vlastné služby alebo produkty.

7. Investuješ zmysluplne

Ročné členstvo je 111 eur. Táto suma sa v tejto výške platí len prvý rok a obsahuje všetky uvedené výhody vrátane konzultačného rozhovoru s Gabi Revickou, s Kishom Breslawom alebo s niektorou z našich poradkýň (Bohumila Ďurišová napríklad ponúka info o tom, ako sa stať virtuálnou asistentkou) Podporíš dobrú myšlienku a môžeš sa zviditeľniť podľa svojich potrieb. Na Ezeny.eu môžeš blogovať a byť v redakčnej rade, robiť rozhovory so zaujímavými ľuďmi a keď robíš vlastné vzdelávačky (workshopy alebo poradenstvo), môžeš sa zviditeľniť cez vyššie spomínaný inštitút alebo aj cez E-poradňu. Podrobnosti sa dozvieš buď na Raňajkách s E-ženami (kolektívne aj individuálne raňajky, ktoré nie sú vždy ráno) alebo sa na ne môžeš spýtať cez mail. Ako vraví ambasádorka pre networking Tamara Osaďanová, keď dáš, môžeš len získať.

8. Tlačidlo escape

Využila si naplno všetky výhody a vyčerpala si už všetky zdroje inšpirácie? Tvoj biznis sa dostal na úroveň tvojej maximálnej spokojnosti a chceš sa posunúť ďalej? OZ E-ženy nie je mobilný operátor, ktorý ťa bude presviedčať aj napriek tvojej vôli zostať. Smelo do toho, rady sa poďakujeme za všetko, čo si nám priniesla a čo sme smeli odovzdať my tebe. A čo ty vieš, možno sa naše cesty opäť spoja.

Bonus: spoznáš lepšie samu seba.

Pripravila: Adela Jasenovcová

Informácia o výhodách členského v OZ E-ženy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *