Úspešná spolupráca E-žien očami Daniely Rau

Spolupráca E-žien

Spolupráca Daniely Rau s Janou Šimkovičovou, Andreou Trávničkovou, Tamarou Osaďanovou, Dagmar Turnerovou, Kamilou Slašťanovou, Dašou Luknárovou, Alenkou Dúbravčíkovou.

Všetko sa to začalo v roku 2014, keď ma kamarátka- členka e-žien- nominovala do súťaže E-žena roka 2014. I keď som odoberala Newslettery od e-žien už dlhé roky pred tým, až touto súťažou sa networking v e-ženách u mňa spustil. Na súťaži som skončila na krásnom 4.mieste, ale podstatnejšie pre mňa je, že som na ďalších offline stretnutiach e-žien spoznala veľa zaujímavých dám.

Tak to bolo aj po jednom z takýchto stretnutí, kedy ma poprosila o rady z oblasti tvorby e-bookov Janka Šimkovičová. Slovo dalo slovo … a pôvodná téma rozhovoru sa nakoniec ubrala inam: vytiahla som z môjho „šuflíka nápadov“ návrh: urobme spolu e-book a tlačenú knihu „Zdravé desiate nielen pre deti“. Ja mám nápady a skúsenosti s tvorbou e-bookov a vydaním knihy a Janka poznala ľudí, ktorí by vedeli do knihy prispieť zaujímavými receptami. A tak vznikol tento prvý networking vrámci e-žien … Kniha už existuje a to vo forme e-booku a aj v tlačenej verzii, pričom zakúpiť  sa dá vo všetkých kníhkupectvách a na webe www.zdravedesiate.sk si môžete stiahnuť aj 2 recepty zdarma.

Ale týmto networkingom vrámci e-žien sa to len začalo…

Jednou z autoriek, ktoré majú v knihe Zdravé desiate nielen pre deti svoje recepty, je aj Tami Osaďanová (www.bruncher.sk). Keď sme riešili na túto kuchársku knihu tlačovú konferenciu s novinármi, tak nám cennými radami pomohla Andrejka Trávničková. Andrejka mi pomohla aj so zaujímavými marketingovými nápadmi ohľadom mojej prvej knihy „Kronika života“ www.kronikazivota.sk

S prípravou a realizáciou tlačovky ku knihe „Zdravé desiate nielen pre deti“  a aj fotením na viacerých promo akciách knihy nám pomáhala aj šikovná Daja Turner. A keď sme mali krst knihy, tak nám pomáhala aj ďalšia úžasná e-žena: Daška Luknárová.

A ozývajú sa mi stále ďalšie a ďalšie e-žienky, s ktorými postupne realizujeme rôzne networkingové prepojenia. Napríklad chcem poďakovať Kami Slašťanovej a súťažiam na jej portáli Menucka.sk, Alenke Dúbravčíkovej z Provitality.sk za reklamnú spoluprácu na mojej ďalšej kuchárskej knihe „Kváskovanie-Recepty z kvásku“ www.kvaskovanie.sk

Je toho ešte veľmi veľa, čo by som chcela napísať, aby ste vedeli, čo robím a s čím vám viem pomôcť. Ale verím v to, že niekedy ani nie je treba veľa slov… A ako sa hovorí „Keď je žiak pripravený, správny učiteľ i cesta sa nájdu“.

Už teraz sa teším na ďalšie zaujímavé prepojenia a odovzdanie si vzájomných skúseností, ale i možností v rámci e-žien. Teší ma, že skúsenosti, ktoré sme každá získali prácou, ktorú robíme s láskou a vášňou, si vieme navzájom odovzdať a tak si pomôcť v napredovaní. Nielen v biznise, ale aj v tom osobnom.

Teším sa na vás pri niektorom z online alebo offline stretnutí.

Daniela Rau

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *