Virtuálna asistentka - možnosť, ako si vylepšiť rodinný rozpočet

Virtuálna asistentka – možnosť, ako si vylepšiť rodinný rozpočet

Práčka perie, umývačka umýva a vaše dieťatko spokojne spí v postieľke. Ideálny čas na poobednú kávu :-). Vychutnávate si lahodnú chuť horkej kávy a vaše myšlienky neustále utekajú k práci, v ktorej ste fungovali pred materskou. Aké by to bolo znovu pracovať?

Myšlienku okamžite pošlete kade ľahšie, pretože vaše dieťatko je malinké a potrebuje vás. Vôbec si neviete predstaviť, že by ste spustili kolotoč – práca, opatrovateľka, dieťa, domácnosť a tak stále dokola.

Venovať sa práci v čase, keď vaše dieťatko spí, to by nemuselo byť na zahodenie. Vaše pracovné zručnosti by neotupeli a domov by ste priniesli pár eur navyše. Lenže, kto v dnešnej dobe zamestná ženu na materskej dovolenke? Ak k tomu prirátame cestovanie, začína sa to znovu komplikovať.

Pracovať pár hodín z domu pri vlastnom dieťatku je ideálnou prácou, o ktorej sníva takmer každá mamina. Nič však nie je nemožné a takáto práca skutočne existuje. Počuli ste o virtuálnej asistentke? Zarobte si z domu bez zbytočných výčitiek, že dieťatko nechávate s opatrovateľkou.

Virtuálne asistentky sú zázračnice zázračné. Hravo zvládnu komunikáciu s klientom, vystavia mu faktúru, skontrolujú platbu, vytvoria prístup do online kurzu, pošlú informácie o najnovšom školení, či seminári. Nie je im cudzie ani nahodenie textu na web alebo správa fanpage na Facebooku.

Ak podnikáte a nestačí vám deň, ktorý má 24 hodín, zachráni vás delegovanie. Zbavte sa pre vás nezáživných, neustále sa opakujúcich a zabehnutých činností. Virtuálne asistentky ich zvládnu s ľahkosťou a vám ostane viac času pre nové nápady, ktorými vaše podnikanie určite posuniete vpred.

Ak sa chcete viac dozvedieť o práci virtuálnej asistentky a naučiť sa, ktoré práce na ňu môžete delegovať, príďte na Workshop Virtuálne asistentky a umenie delegovať.

 

Autor: Dana Piljarová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *