Libuška Bachratá o Flamencu

V tanečných kruhoch pozná Libušku Bachratú azda každý. Jej to ozaj silný zážitok, vnímať jej vášeň a profesionalitu vo flamencu a v rómskych tancoch.


,,Spomínam si, ako ju za obrovského potlesku privítali na hlavnom pódiu na festivale Pohoda medzi vystupujúcich rómskych tanečníkov. Zimomriavky a stisnuté srdce mám zakaždým, keď vidím Libušku vystupovať – tancuje úprimne a z celého srdca. Takých nefalšovaných tanečníkov tancujúcich srdcom nie je jednoduché nájsť.“ Niki Kolesár, tanečnica.

Aj pre podobné referencie, ktoré zaznievajú v tanečných kruhoch, sme sa rozhodli predstaviť vám Libušku a podeliť sa s vami o jej radosť a vášeň k tancu. Na jej vystúpeniach a tréningoch vám niekedy doslova stačí nasávať jej energiu a nechať sa ňou prostredníctvom tanca nadchnúť.

E-ženy milujú tanec a ako všetky ženy, aj ho potrebujú ako korenie pre svoju vnútornú ženu. Prostredníctvom rozhovorov Audio-rádio-Vílovo, realizovaných priamo z Vilovo.sk, vám s radosťou prinášame podobné inšpirácie.

Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu zvuku a obrazu. Spájame sa z rôznych miest, niekedy je to signálom, niekedy aplikáciou, ktorú používame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *