Ako funguje mozog alebo viac o koučingu

Rozhovor s koučkou, ktorá sa venuje neurokoučingu pre E-ženy pripravili Gabi Revická a Tamara Osaďanová. Pýtali sme sa Zuzany Lauermannovej, ako ona vníma možnosti vedomých návykov alebo ich prepisovanie, ktoré sme schopní vďaka efektívnym technikám, akým je koučing, dosiahnuť.

Zuzana Lauermanová je členka nášho občianskeho združenia a koučuje náš poradný tím. V rámci výhod členského ponúkame benefit, ktorý sme pre členky nášho združenia vybartrovali so želaním, aby ochutnávkou koučingu v jej podaní prešli a samé zhodnotili, čo sa deje s ich myšlienkovými procesmi po hodine koučningu alebo najlepšie medzi jednotlivými stretnutiami (odporúča sa absolvovať viacero sedení, aby ste dosiahli želaný výsledok).

Rozhovor so Zuzanou Lauermannovou

Vo výhodách členského OZ E-ženy nájdete informáciu o tom, že koučing so Zuzkou je výborný spôsob, ako sa zorientovať vo svojich dilemách, projektoch, ako sa zbaviť návykov, ktoré vám neslúžia a ako sa zorientovať vo vlastných myšlienkach, v sebe samej…. Sedenie vám pomôže pochopiť, čo vám spôsobuje chaos a môže dopomôcť k tomu, aby ste jasnejšie videli svoje zámery.

Výhod v členskom je oveľa viac. Zaujímajú vás? 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *