Slávka Halčáková – pozvánka na živý kurz Svetlo Ženy – Svetlo Zeme

Slávka Halčáková sa nevenuje iba herectvu, hoci ju tak mnohí poznáme. Ako ju vnímajú E-ženy a jej kamarátky?

Pripravili sme pre vás a vaše kamarátky pozvánku na seminár, na ktorom sa máme možnosť vidieť naživo. Má krásny názov: Svetlo Ženy – Svetlo Zeme v Zaježovej alebo Medicína ženstva so Slávkou Halčákovou. Bude v nádhernom prírodnom prostredí – v Zaježovej od štvrtka 27.5.do 30.5.2021. Program je vymyslený tak, aby sme mali priestor aj voľný čas na prechádzky.

O čo pôjde – pozvánka na Slávkin živý kurz

O spojenie sa s vlastnou divokosťou, počúvanie vlastného tela, napojenie na esenciu divokej ženy, rôzne aspekty ženy v nás, prijatie našej pestrosti a našich rozmanitých rolí, preskúmanie toho, čo chceme nechať a čo v nás chceme podporiť.

Možno sa naučíme aj iné veci, ktoré podporujú vnútornú aj vonkajšiu krásu ženy, budeme mať priestor aj pre prechádzky v krásnej prírode v Záježovej, skvelú vegetariánsku kuchyňu a priestor pre vlastné utíšenie.

Slávka Halčáková - pozvánka na živý kurz Svetlo Ženy - Svetlo Zeme

„Každá žena môže byť svetlom Zeme, ak odloží rolu herečky, ak sa naučí nehrať samú seba, ale hrať sa so svojimi kvalitami. Tak znovuZrodí seba, objaví svoje jedinečné dary tvorkyne, ktoré prináša svetu, dotýka sa zdrojov svojej sily a stáva sa ochrankyňou svojho druhu, ochrankyňou života a strážkyňou Zeme,“ hovorí Slávka Halčáková.

Kde sa môžete prihlásiť a dozvedieť ešte viac o živom kurze aj o výhodách pre E-ženy?

Podrobnejšie informácie a cenové zvýhodnenia pre E-ženy nájdete na webe Slávky Halčákovej – www.slavkahalcakova.sk


Video – rozhovor so Slávkou pre vás pripravila Gabi Revická a Tami Osaďanová

Rozprávame sa v ňom najprv o tom, ako Slávku vnímame a poznáme a potom, keď sa k nám pripojí, pýtame sa jej na ThetaHealing, na terapie, ktorým sa venuje a s láskou odporúča. Pýtame sa na Rebecu z Čilistova, ktorej videá pravidelne sledujeme aj s vami cez náš Facebook alebo cez NexT E-ženy

Zábavný a podnetný rozhovor, ktorý vás obohatí aj vám prinesie radosť. Aspoň veríme. Tešíme sa na vás v Záježke na živom kurze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *