Vibračné esencie Araretama, strach a emočné odblokovanie

,,Naša planéta prechádza cyklickou zmenou. Je to nevyhnutný proces, aby sa planéta posunula ďalej. Zmenou prechádza aj ľudstvo. Aby sme sa evolučne posunuli o stupeň vyššie, potrebujeme spracovať základnú emóciu – strach,” takto jednoznačne začal rozhovor s Veronikou Šablovou, s inšpiratívnou konzultankou vzdelávaco-terapautického systému  Araretama sa rozprávala Gabriela Revická a Denisa Vidová.

Vibračné esencie Araretama, strach a emočné odblokovanie

Čo sa deje s našimi emóciami?

Veronika v rozhovore hovorí o tom, že ľudstvo sa malo možnosť počas pandémie vyrovnať s emóciou strachu a strachu zo smrti. Nestalo sa tak. Naopak ľudia sa snažia svoje strachy vytesniť a zatvárajú pred nimi oči. 

Príchodom vojnového konfliktu na Ukrajine sa emócie strachu začali zhoršovať, pretože si ľudia uvedomili, že majú neustály strach a situáciu už nemajú vo svojich rukách, ale ešte stále dúfajú, že príde k dohode o mieri.

No v tretej fáze, o ktorej sa verejne a veľa rozpráva už človek nezmôže vôbec nič. Budeme sa musieť prispôsobiť prírode a klimatickým zmenám. 

Ako nám môže  Araretama pomôcť dostať sa do emočnej rovnováhy?

,,Vonkajší chaos je len odrazom nášho vnútorného prostredia. Musíme začať od seba,” radí Veronika. Znie to možno jednoducho, ale ako nájsť v tomto neľahkom období v sebe silu, pracovať na sebe a dosiahnuť vnútorný pokoj?  
Veronika Šablová vraví, že existuje niekoľko ciest, ako sa vyrovnať so svojimi strachmi, so zmenami a ako pracovať s emóciami. Jednu z ciest, ako byť vyrovnanejší nám ponúkajú vibračné esencie Araretama.Táto alternatívna metóda nás naučí, ako uvoľniť naše bloky, pomenovať strachy, ako na sebe pracovať a vedieť spracovať nespracované emócie a ako byť flexibilný.

,,Pretože iba ak poznám sám seba a viem kto som, tak viem aj to, kto nie som. Následne viem nájsť v sebe pokoj a šíriť ho,” vysvetľuje Veronika. Ďalej však upozorňuje, že je to cesta pre ľudí, ktorí sú na zmenu pripravení. 

Čo sú esencie a odkiaľ pochádzajú.

Araretama je terapeuticko-vzdelávací systém, ktorého základom sú vibračné esencie. Esencie známe pod názvom Araretama obsahujú informácie (vibrácie) z prostredia a rastlín, ktoré rastú  v atlantickom dažďovom pralese v Brazílii. Autorkou  systému a esencií je Sandra Epstein, ktorú prales podľa jej slov naučil úcte, súcitu a láske.  Sandrine semináre a esencie majú veľkú obľubu aj na Slovensku. ,,Vibračné technológie budú liečením budúcnosti,” zaznieva v rozhovore s Veronikou Šablovou. 

Vibračné esencie Araretama, strach a emočné odblokovanie

Naozaj prichádza vďaka esenciám k zmenám vo vzorcoch správania?

Podstatná časť vzorcov správania sa formujeú do 6-7 roku nášho života. 

Sú to naše presvedčenia, ktoré preberáme od rodiny, či spoločnosti a môžu byť pre nás v neskoršom veku obmedzujúce. Ani klasický vzdelávací systém nepodporuje objavovanie seba a našich charakterových vlastností. Vibračné esencie nám odokryjú / odkryjú vzorce, ktoré potrebujeme zmeniť. Naučia nás lepšie vnímať samých seba.

Práve preto pripravila  Veronika s kolegyňami  terapeutický projekt pre dospievajúcu mládež, ktorý im môže pomôcť v tom, ako rozvíjať talent a ako dosiahnuť vnútorný pokoj. 

V rozhovore s Veronikou, Gabikou a Deniskou sa dozviete, ako fungujú vibračné esencie Araretama, ako pomáhajú riešiť strachy a iné negatívne emócie, odblokujú ich, ako menia naše vzorce  správania. Taktiež sa dozviete, že  Sandra Epstein bude aj tento rok na Slovensku a to 28.-29.5.2022 a prináša seminár ČARO ŽIVOTA.  

Prehrať ako video

Prehrať ako podcast

Spracovala : Eva Fuxová

Linky:

www.ezeny.sk

www.araretama.sk/caro-zivota-seminar-2022

baranet.sk/sluzby/tvorba-videi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *